Mr. Bro
Криптовалюта від NetCents
БЕЗКОШТОВНО

ID: oc-35928

Якщо Ви бажаєте знайти оплата, котрі будуть максимально сумісні з версією інтернет магазину, а також звертаєте увагу на якість коду, то пропонуємо до перегляду: криптовалюта від netcents, це рішення було розроблено спеціально для магазинів, працюючих на платформі OpenCart, з підтримкою від нашої компанії кожного магазину, що працює на CMS Brocart.При завантаженні безкоштовного доповнення, ми не даємо 100% гарантії, що воно буде працювати на Вашому магазині, просимо бути уважними до інструкцій по встановленню!
The NetCents Merchant Gateway is an extension that integrates your Magento store with NetCents. NetCents is a next-generation online payment processing platform, offering merchants the ability to accept cryptocurrency payments. NetCents guarantees the sale price, setting the fiat/crypto exchange rate at the time of purchase, ensuring that you receive the full value of your transaction, allowing you to accept cryptocurrency while receiving fiat.

Анна – 06.10.2017

Доброго времени суток! Много времени потратила в поисках этого файла, даже на официальном форуме смотрела, очень рада что ведёте поддержку, так держать. Советую.