Mr. Bro

Компанія FIA [freelancer international alliance] - міжнародний альянс фрілансерів, це коллектив розробників-ентузіастів, котрі поставили своєю метою створенні єдиного порталу, по веденню діяльності, направленої на підтримку, вдосконалення та розробку програмного забезпечення, для інтернет торгівлі.

Одним із ключових напрямків альянсу, є створення повноцінної CMS - рішення, для середнього бізнесу, котре дозволить в короткий термін, розпочати торгівлю в мережі інтернет.

Доповнення, супровід, адміністрування та інша інформація, щодо управління CMS знаходиться на одному порталі з форумом, та дозволяє з мінімальними затратами вести діяльність та бути проінформованим, щодо нововведень по сучасним тенденціям торгівлі.

Також, наші спеціалісти - одні з передових розробників у сфері e-commerce, з достатнім досвідом, щоб не тільки вносити радикальні зміни в дистрибутив, а й започатковувати нові тенденції в сфері торгівлі, та створенні новітніх концептів в просуванні певного типу інтернет магазинів.

Наші програмні рішення - одні з найкомпетентніших, котрі реалізовані десятками тестів та перевірок і мають максимальний ефект.

Наш дивіз: "РОЗРОБКА та ВДОСКОНАЛЕННЯ" стосується не тільки вузькоспеціалізованої діяльності, а й життєвих принципів, котрі направлені на постійне самовдосконалення, та розробку нових шляхів, для досягнення цілей, направлених, насамперед, на задоволення потреб суспільства, а саме - кінцевого споживача, того, хто буде рушієм економіки сучасного століття.

  • 18 Квітня 2019 Альфа-Реліз CMS BroCart v.3.1.5

    Найшвидший, SEO адаптований скрипт для створення інтернет магазину, базований на платформі OpenCart 3 версії, з авторським доповненням коду досвітчених програмістів та розробки за більш ніж 8 років активного шоп-мейкінгу.
  • 16 Вересня 2015 Реліз CMS BroCart v.3.0.7

    Найстабільніший, оновлений та надійний реліз, з оновленнями по запитам користувачів, виправленими помилками, добавленим кодом, базований на ОпенКарт версії 1.5.5.1
  • 04 Травня 2013 Реліз CMS BroCart v.2.7.8

    Перший реліз був стартапом маштабного проекту, створивший революцію в ніші e-commerce, продемонструвавший себе як найбезпечніший, СЕО оптимізований та інтуітивно зрозумілий дистрибутив.