Mr. Bro

Важливою інформацією, щодо взаємообміну на сервері, є використання базовоє валюти, під назвою: CodeON [кодон] - фіксація курсу завжди прирівнюється по одному коефіцієнту і вартість в конвертації основних валют, можна побачити зверху сторінки.

Поповнити кодони можна в особистому кабінеті, мінімальна вартість при першій трансакції (одноразово) складає - 15 кодонів, ця сумма буде переведена без коміссії на Ваш персональний рахунок, або прив'язку по ID магазину.

Повернення коштів, після завантаження файлу, не проводиться, так як цифрові товари, згідно наших умов співпраці, не підлягають поверненню.

Підтримка після покупки: Ви маєте право звернутись до автора доповнення по внутрішньому каналу зв'язку, для отримання підтримки, щодо купленого доповнення, якщо немає відповіді на протязі 72 годин, з моменту звернення, Ви можете безкоштовно звернутись до FIA за підтримкою, відповідно 15% вартості доповнення буде перераховано з рахунку розробника, до фонду FIA з подальшою приміткою на сторінці доповнення, про відсутність, чи часткову підтримку автора.

Завантажити придбане доповнення можна в особистому кабінеті в розділі "Файли для завантаження", де буде вся інформація, щодо придбаних файлів.

Інформацію по трансакціям, обміну кодонів на файли, можна проглянути в розділі "Мої операції" особистого кабінету.

Файли, придбані на нашому сервері поверненню не підлягають, просимо уважно дивитись на вимоги.

Сумісні завантаження - складчина, гуртові завантаження: це вид обміну кодонів, на інтеллектуальний твір, групою зацікавлених осіб з автором розробки, з метою взаємовигідного бартеру.

Реквізити Гаранта - тимчасовий номер, наданий компанією FIA, для проведення обміну між учасником та розробником, котрий гарантує надання інтелектуального твору зі сторони розробника, та обміну кодонів бартерно за твір, зі сторони замовника, комісія за сервіс Гаранта обумовлюється індивідуально, тільки для групових завантажень.

Формула складчини - це логіка нарахування, згідно котрої кожен учасник матиме можливість отримати потрібний код, та має наступні параметри:

Fp = (St \ Ct) + Kf

Fp - ціна файлу, на котрий створюється сумісна закупка, для кінцевого учасника складчини

St - сума загальна, встановлена розробником

Ct - кількість учасників закупки, котрі підтвердили (зарезервували) базову суму участі

Kf - статичний відсоток комісії, котрий FIA встановлює, за надані послуги від повної вартості St

Приклад розрахунку складчини на файл "Інтеграція завантаження файлів з серверу brocart по API" на суму 80 кодонів, для 15, 40 і 70 користувачів з коефіцієнтом 0.7% від загальної вартості (0.56 кодона):

[(80 \ 15) + 0.7%*] якщо для 15 користувачів, то вартість для кожного буде рівна 5.893, для 40 користувачів [(80 \ 40) + 0.7%*] = 2.56 кодона для кожного і для 70 користувачів: 1.702 кодона - за одну копію файлу.

Регламент розрахунку завжди починається з учасника, методом резервації суми Гарантом, ця послуга є БЕЗКОШТОВНА і не має метою отримання комісії ні з покупця, ні з розробника, це загальна система безпеки і поки покупець, не підтвердить, отримання файлу, до тих під кошти за обмін будуть утримані на рахунку Гаранта.

Агентська комісія - це винагорода, встановлена для кожного агента індивідуально, в залежності від виконаного плану, відслідковування прозоре і знаходиться в особистому кабінеті Агента в розділі "Мої реферали", та нараховується при таких умовах:

  1. Зацікавлена особа перейшла по реферальному лінку, тим самим підтвердивши Агента, та увімкнувши трекінг
  2. Було проведено хоча б одну трансакцію по придбанню файлу на платформі brocart
  3. Комісійні нараховуються з кожної продажі (покупки зацікавленою особою) на особистий рахунок Агента

Якщо 2 або більше Агенти, запросили одного і того ж замовника, то трекінг ведеться тому, по лінку котрого був перший перехід в систему.

Якщо на протязі 3-х календарних місяців, Агент не проявляє активності, бонусна система обнуляє всі бали.

Отримання коштів: кошти можно отримати не більше ніж 1 раз в 2 тижні на рахунок, вказаний в особистому кабінеті.

Всі спори проводяться в закритому арбітражі компанії, без права розголоження 3-м особам, згідно законодавства та умов співпраці, якщо таке трапиться, без повідомлення адміністрації, остання має право анулювати рахунок та заборонити будь яку діяльність на Сервісах brocart.