Mr. Bro
БЕЗКОШТОВНО

OC сервер ID: oc-36540

Якщо Ви бажаєте знайти доставка, котрі будуть максимально сумісні з версією інтернет магазину, а також звертаєте увагу на якість коду, то пропонуємо до перегляду: доставка lastmile, це рішення було розроблено спеціально для магазинів, працюючих на платформі OpenCart, з підтримкою від нашої компанії кожного магазину, що працює на CMS Brocart.При завантаженні безкоштовного доповнення, ми не даємо 100% гарантії, що воно буде працювати на Вашому магазині, просимо бути уважними до інструкцій по встановленню!
This is the official extension by Delhivery to support integration of our Delhivery Lastmile service with OpenCart. Extension works in Open Cart Backend and allow merchants to -


  • Ship Orders via Delhivery lastmile
  • Assign tracking numbers to order
  • Submit Manifest
  • Download & Print Packaging Slip
  • Create Pickup Request.

Extension is developed by Axis Web Art, a Jaipur & Gurgaon based eCommerce development & solution provider company. Contact Axis Web Art for any help required with installation & extension usages related problem.

Михаил – 07.06.2018

Здравствуйте! Не сразу понял как скачать файл, потом получилось, все нормально работает, очень рад что ведёте поддержку, так держать. Буду теперь знать откуда качать файлы.