Mr. Bro
X-доставка
БЕЗКОШТОВНО

OC сервер ID: oc-13525

Якщо Ви бажаєте знайти доставка, котрі будуть максимально сумісні з версією інтернет магазину, а також звертаєте увагу на якість коду, то пропонуємо до перегляду: x-доставка, це рішення було розроблено спеціально для магазинів, працюючих на платформі OpenCart, з підтримкою від нашої компанії кожного магазину, що працює на CMS Brocart.При завантаженні безкоштовного доповнення, ми не даємо 100% гарантії, що воно буде працювати на Вашому магазині, просимо бути уважними до інструкцій по встановленню!
X-Shipping is a free shipping module for OpenCart. If you want to define your own shipping method and price, this module is the perfect solution. In this module you can create your own shipping method and give the method whatever name you want. You also can select a shipping zone if you want.

Demo URL: http://oc2.opencartmart.com

Some users don't know how to install module and blame X-shipping for not working and dropped their bull shift as review! Even they did not ask for support. Shame on you!


Need more options? Have a look at X-Shipping Pro

For any kind of extra fee, You can try at X-Feepro

Евгения – 10.04.2019

Хеллоу. Встретила у вас на сайте архив, спасибо, всюду что то не рабочее, очень рада что ведёте поддержку, так держать. Спасибо Большое.