Mr. Bro
БЕЗКОШТОВНО

OC сервер ID: oc-34729

Якщо Ви бажаєте знайти модулі, котрі будуть максимально сумісні з версією інтернет магазину, а також звертаєте увагу на якість коду, то пропонуємо до перегляду: оновлення статусу товару в списку, це рішення було розроблено спеціально для магазинів, працюючих на платформі OpenCart, з підтримкою від нашої компанії кожного магазину, що працює на CMS Brocart.При завантаженні безкоштовного доповнення, ми не даємо 100% гарантії, що воно буде працювати на Вашому магазині, просимо бути уважними до інструкцій по встановленню!
- Easy configuration
- User friendly
- One Click Installation
- Edit Product Status Easy
- without Editing Default File Essay To SetIn pro version you will get below features.

Admin Smart Catalog Filter is an advanced and user friendly filtering system. It allows efficient and fast data finding compatible with selected searching criteria in Products,category,attribute,option,filters,downloads. It will reduce your work in filtering data in many way.

1) Admin Smart Catalog Filter ($20)2) Admin Quick Product Editor ($20)3) Admin Quick Category Editor ($20)4) Admin Quick Category / Product Editor ($25)5) Admin Quick Editor Pro ($35)
Admin Installation
Вадим – 10.07.2018

Хеллоу. Спасибо за файл, как раз искал подобное решение для своего магазина, пока не проставил права на изменения в админке, то не видел файл (, надо бы инструкцию. Советую.