Mr. Bro
Додайте Розміри Зображень
БЕЗКОШТОВНО

ID: oc-35263

Якщо Ви бажаєте знайти модулі, котрі будуть максимально сумісні з версією інтернет магазину, а також звертаєте увагу на якість коду, то пропонуємо до перегляду: додайте розміри зображень, це рішення було розроблено спеціально для магазинів, працюючих на платформі OpenCart, з підтримкою від нашої компанії кожного магазину, що працює на CMS Brocart.При завантаженні безкоштовного доповнення, ми не даємо 100% гарантії, що воно буде працювати на Вашому магазині, просимо бути уважними до інструкцій по встановленню!
This extension added images dimensions to all store images.
For example
Before:
Your Store
After
Your Store

This helps increase the site on google rank. (Read more)

An extension that protects your store products from being copied by any other website author, you don't want your content to spread without your permission!! Click here
In today’s market competition, becomes a successful store owner, affiliate marketing is necessary. Click here for add product base affiliate comission.
You may also like to Click Here

Илья – 18.02.2018

Хеллоу. Встретил у вас на сайте архив, спасибо, всюду что то не рабочее, пока не проставил права на изменения в админке, то не видел файл (, надо бы инструкцию. Буду теперь знать откуда качать файлы.