Mr. Bro
Додаткове зображення при наведенні
БЕЗКОШТОВНО

OC сервер ID: oc-35105

Якщо Ви бажаєте знайти модулі, котрі будуть максимально сумісні з версією інтернет магазину, а також звертаєте увагу на якість коду, то пропонуємо до перегляду: додаткове зображення при наведенні, це рішення було розроблено спеціально для магазинів, працюючих на платформі OpenCart, з підтримкою від нашої компанії кожного магазину, що працює на CMS Brocart.При завантаженні безкоштовного доповнення, ми не даємо 100% гарантії, що воно буде працювати на Вашому магазині, просимо бути уважними до інструкцій по встановленню!
A função desta extensão será fazer uma transição entre a imagem principal com a imagem adicional do produto através do hover.

---
The function of this extension will be to make a transition between the main image and the additional image of the product through the hover.

---
La función de esta extensión será hacer una transición entre la imagen principal con la imagen adicional del producto a través del hover.Doe / Help / Ayudar :Confira também / See also / Vea también :
Carrossel de Produtos / Product Carousel

Максим – 04.03.2018

Доброго времени. Встретил у вас на сайте архив, спасибо, всюду что то не рабочее, интересно, а на другие версии подойдёт ? Зайду ещё отпишу.