Mr. Bro
БЕЗКОШТОВНО

OC сервер ID: oc-36629

Якщо Ви бажаєте знайти модулі, котрі будуть максимально сумісні з версією інтернет магазину, а також звертаєте увагу на якість коду, то пропонуємо до перегляду: іконки соцмереж для підвалу, це рішення було розроблено спеціально для магазинів, працюючих на платформі OpenCart, з підтримкою від нашої компанії кожного магазину, що працює на CMS Brocart.При завантаженні безкоштовного доповнення, ми не даємо 100% гарантії, що воно буде працювати на Вашому магазині, просимо бути уважними до інструкцій по встановленню!
Social Media Icons for website footer where you can attach your social sites with your website.
Extension is tested with Open Cart 3.0.3.1 default theme & it is working 100%

We are providing it completely FREE also we will provide more valuable extensions. give your valuable review for support.

You can install this extension via installer also please follow all documentation, after installation go in modification & refresh then go settings>edit store> choose Aone Social Media Icons tab > add links > go to modifications > refresh

Виктор – 14.03.2018

Доброго времени суток! Подскажите, а к какой версии подходит, а то установил, только на опенкарт 3, но хотелось бы больше информации о файле. Зайду ещё отпишу.