Mr. Bro
БЕЗКОШТОВНО

OC сервер ID: oc-25755

Якщо Ви бажаєте знайти модулі, котрі будуть максимально сумісні з версією інтернет магазину, а також звертаєте увагу на якість коду, то пропонуємо до перегляду: купон для групи споживачів, це рішення було розроблено спеціально для магазинів, працюючих на платформі OpenCart, з підтримкою від нашої компанії кожного магазину, що працює на CMS Brocart.При завантаженні безкоштовного доповнення, ми не даємо 100% гарантії, що воно буде працювати на Вашому магазині, просимо бути уважними до інструкцій по встановленню!
Customer Group Coupon
----------------------------
What it does
----------------------------

This extensions add the functionality to coupons to be restricted and managed by customer groups.
- Ads customer group option to coupons
- Easy creation of coupons
- Multilanguage
- Combine OptionsDemo
noneInstallation

See Documentation...

If You like our work, we would be super happy if you could support us with a small donation and help us to provide more awesome free extensions to you all.
Tags: functionality, coupons, restricted , managed, customer groups, customer group, customer, customer coupon, cupon, kupon, customer group option, coupons, easy, creation,coupons ,multilanguage, combine options, combine coupons, better coupons

Вера – 03.02.2019

Добрый день. Подскажите, а к какой версии подходит, а то установил, только на опенкарт 3, но хотелось бы больше информации о файле. Всем рекомендую!