Mr. Bro
БЕЗКОШТОВНО

OC сервер ID: oc-21710

Якщо Ви бажаєте знайти модулі, котрі будуть максимально сумісні з версією інтернет магазину, а також звертаєте увагу на якість коду, то пропонуємо до перегляду: підписка на новини - так, це рішення було розроблено спеціально для магазинів, працюючих на платформі OpenCart, з підтримкою від нашої компанії кожного магазину, що працює на CMS Brocart.При завантаженні безкоштовного доповнення, ми не даємо 100% гарантії, що воно буде працювати на Вашому магазині, просимо бути уважними до інструкцій по встановленню!
By default "Subscribe for newsletter" is no, in opencart.
This extension convert into yes.

NOTE: Extension is tested on default opencart theme. If the extension is not working on your store, please post your store URL + opencart version in the comment section.


An extension that protects your store products from being copied by any other website author, you don't want your content to spread without your permission!! Click here
In today’s market competition, becomes a successful store owner, affiliate marketing is necessary. Click here for additional product base affiliate commission.
You may also like to Click Here

Евгений – 16.12.2018

Хеллоу. Спасибо за файл, как раз искал подобное решение для своего магазина, надеюсь что аналогичные потом можно так же будет скачать. Спасибо Большое.