Mr. Bro
X-fee
БЕЗКОШТОВНО

OC сервер ID: oc-13535

Якщо Ви бажаєте знайти сео, котрі будуть максимально сумісні з версією інтернет магазину, а також звертаєте увагу на якість коду, то пропонуємо до перегляду: x-fee, це рішення було розроблено спеціально для магазинів, працюючих на платформі OpenCart, з підтримкою від нашої компанії кожного магазину, що працює на CMS Brocart.При завантаженні безкоштовного доповнення, ми не даємо 100% гарантії, що воно буде працювати на Вашому магазині, просимо бути уважними до інструкцій по встановленню!
X-Fee is a Order Total Module that can be used for any kind of extra fee in your order total. It could be a payment processing fee, or a shipping processing fee, or any other extra fee you need to add. It can be set for a particular payment method, shipping method, or shipping zone. You can also set the minimum order total. X-Fee will even allow you to add up to 10 different extra fees. It’s an awesome OpenCart extension! :)

Flat and Percentage both fees are supported

Update 1: I have updated x-fee and it will work with x-shipping pro perfectly. Thanks

Demo: Click here

Need more options? Have a look at X-Fee Pro

For advance shipping module? You can try atAdvance X-shippingpro

Григорий – 18.10.2018

Доброго времени. Встретил у вас на сайте архив, спасибо, всюду что то не рабочее, но хотелось бы больше информации о файле. Буду теперь знать откуда качать файлы.