Mr. Bro
БЕЗКОШТОВНО

ID: oc-25675

Якщо Ви бажаєте знайти модулі, котрі будуть максимально сумісні з версією інтернет магазину, а також звертаєте увагу на якість коду, то пропонуємо до перегляду: summernote вставляє звичайний текст, це рішення було розроблено спеціально для магазинів, працюючих на платформі OpenCart, з підтримкою від нашої компанії кожного магазину, що працює на CMS Brocart.При завантаженні безкоштовного доповнення, ми не даємо 100% гарантії, що воно буде працювати на Вашому магазині, просимо бути уважними до інструкцій по встановленню!
Summernote Paste Plain Text

What it does

Whit this extension you can copy any text from any site or from word and it will paste it as a plain text which is easy to edit.

Pasted text will be un-stylized thus the user does not have to remove the style or html commands.

Demo

OpenCart 2.0+ demo (guest/guest)


Testimonials
If You like our work, we would be super happy if you could support us with a small donation and help us to provide more awesome free extensions to you all.Installation

See Documentation...
Tags: text editor, plain text, copy, paste, plain, text, style, stylized, copy stylized text, summernote, summernote editor, copy plain text to summernote editor, plain text, opencart 3

Марина – 18.08.2017

Доброго времени суток! Много времени потратила в поисках этого файла, даже на официальном форуме смотрела, пока не проставила права на изменения в админке, то не видела файл (, надо бы инструкцию. Спасибо Большое.