Mr. Bro

OC сервер ID: oc-36677

Якщо Ви бажаєте знайти модулі, котрі будуть максимально сумісні з версією інтернет магазину, а також звертаєте увагу на якість коду, то пропонуємо до перегляду: оновлення ціни товару в замовленні, це рішення було розроблено спеціально для магазинів, працюючих на платформі OpenCart, з підтримкою від нашої компанії кожного магазину, що працює на CMS Brocart.При завантаженні безкоштовного доповнення, ми не даємо 100% гарантії, що воно буде працювати на Вашому магазині, просимо бути уважними до інструкцій по встановленню!


✪ OVERVIEW ✪

Allows you to update the price for any product from Edit Order page. Works exactly the same as Quantity field on Edit Order page and very easy to use: just enter new price and click Update button. Useful if you want to give a personal discount.

Current version: 3.0.0 (change log).

✪ DEMONSTRATION ✪

You will find this modification working in admin area of our demo site (username: demo, password: demo). Open any order for editing and on the Products tab you will see editable Unit Price field.

✪ DOCUMENTATION & SUPPORT ✪

You will find documentation on extension's page. For support us via email or forum.

✪ TERMS & CONDITIONS ✪

Please, read our support terms before purchase.

Раиса – 13.11.2018

Привет. Встретила у вас на сайте архив, спасибо, всюду что то не рабочее, интересно, а на другие версии подойдёт ? Всем рекомендую!