Mr. Bro
БЕЗКОШТОВНО

Bro сервер ID: bro-3.1.9

Якщо Ви шукаєте дистрибутиви зі зручною адмінкою, для організації великих прибутків, задоволених клієнтів, а також звертаєте увагу на якість коду, то пропонуємо до ознайомлення: cms brocart 3.1.9, це рішення було розроблено спеціально для створення магазину, на базовій платформі OpenCart 3, з підтримкою від нашої компанії кожного магазину, що працює на CMS Brocart. Знання програмування не потрібне, ми все зробили за Вас.При завантаженні безкоштовного доповнення, ми не даємо 100% гарантії, що воно буде працювати на Вашому магазині, просимо бути уважними до інструкцій по встановленню!

Збірка BroCart - це сумісний вклад не одного десятку розробників, авторський код ктрих дав у результаті відмінний програмний комплекс, за допомогою котрого можна не тілько позиціонувати свій бізнес у мережі, а й зайнятись успішною торгівлею та мати конкурентну перевагу. 

Так як сама збірка, базована на платформі Opencart 3 версії, то всі доповнення легко подійдуть, а підтримка данного фреймворку, нараховує тисячі розробників по всьому світу.

Ось основні модіфікації, котрі були зроблені в оригінальній частині:

1. Локаль 3 мови інтегровано 2. Кнопка застосувати в товарі, опціях, категорії, атрибутах, статтях, виробниках + перехід на відкриту вкладку 3. Фільтр по категоріям в списку товарів 4. Видалено в модулях, оплатах, доставках все, що неактуально для країн СНД 5. Локалпкопі фікс 6. Товари котрих нема - в кінці списку 7. 6 способів доставки для України 8. Більш зручна адмінка, запозичена з версії 2.3 9. Файловий менеджер автоматично змінює кирилицю в назві файлів чи при створенні каталогу 10. Вибор сервера для показу додатків у адмінці 11. Добавлено вибір карти країни + показано скільки замовлень очікують з кожного регіону (області) по замовленню логістики by colors 12. Сторінка налаштувань базових параметрів 13. Кольорови статуси замовлень 14. Статична Sitemap + налаштування параметрів сканування + розширений індексний файл для товарів + підтримка мультимовності 15. Simple Order (Оформлення замовлення на одній сторінці) 16. Добавлено вивід малюнку при підтвердженні 17. Стильна адмінка 18. Видалення малюнків (основного і додаткових), при видаленні товару (СМАРТ) 19. Підтримка SVG 20. Реалізована підтримка логотипу на різних мовах 21. Метатеги для головної на всіх мовах 22. Правильна пагінація з додаванням метатегів "prev" і "next" 23. Метатег H1 і TITLE для категорій, товарів, статей, виробників 24. Додавання rel="canonical" згідно досвіду 3-х незалежних СЕО агенств 25. Для магазинів, з більш ніж однією мовою - "hreflang" з підтримкою мультиURL 26. Додавання Robots з параметрами "noindex, follow" на сторінках з сортуванням і суміжніми технічними сторінками 27. Дані виробника на всіх мовах + опис 28. SEO SDK - набір авторського коду, для налаштування параметрів ЧПУ по всім правилам СЕО-вимог, написаний по технології "RockerLayer" (найшвидша авторська збарка на момент альфа-релізу) 29. Керування країнами та регіонами (українізовані та русифіковані), при виключенні\видаленні країни, відключаються\видаляються і регіони, прив'язані до країни 30. При встановленні шаблону, є можливість вибрати шаблон від версії 2.3 з розширенням TPL 31. Добавлена очистка кешу\логів\модифікацій 32. Валідатор вводу URL (антидублікатор) для поля URL-alias 33. MICRODATA

та багато іншого, що не встилги зафіксувати, та воно буде відмінним доповненням у Вашому магазині.


З повагою , команда брокарт, FIA, і окрема подяка:

Daniel Kerr - авторство ОС

ALarik - SEO, кодинг, сумісність з TPL і TWIG

SlaSoft - кодинг, оптимізація, кешування, SEO

OCappLab - безпека, оптимізація, розширення

Einshtein - супровід, підтримка, консультування

Yura_co - тестирование, локализация, шаблонизатор

Kamilla - маркетинг та PR

Sergiosinicin - консультування і підтримка

Арсен – 06.05.2020

Спасибо! Сборка зашла на ура!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Admin – 26.05.2019

Надеюсь не возникло проблем больше при скачивании, из за большого файла могло немного задежать загрузку, останое должно быть быстро, как и сама сборка в целом. Спасибо что доверяете.

Кристина – 10.03.2018

Хай. Не сразу поняла как скачать файл, потом получилось, все нормально работает, надеюсь что аналогичные потом можно так же будет скачать. Спасибо Большое.